Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

середа, 29 січня 2014 р.

Jak jednym prezentem wzruszyć kobietę?


YouTube.pl / DEON.pl / mm

W ubiegłoroczne święta pewienmężczyzna postanowił sprawić swojej narzeczonej prezent, który chwyci ją za serce. Choć nie było to łatwe, w sekrecie naprawił ukochanego misia z dzieciństwa. Jej reakcja jest bezcenna.


Od czasu kiedy pojawił się w internecie, ten filmik widziało już ponad 1 mln osób. Jak pisze jego twórca: "Chciałem mojej narzeczonej podarować coś pięknego, co ją wzruszy i pokaże jak bardzo mi na niej zależy".

Kiedy zdecydował się już, że podaruje jej ukochanego misia "Whitey", którego dostała jeszcze jako prezent, kiedy jej matka była w ciąży, nie wiedział, jak bardzo wzruszy tym swoją przyszłą żonę.

A zadanie nie było łatwe, ponieważ pluszak był w opłakanym stanie. Podarty na dwie części, bez ucha, nosa i oczu - stanowił wyzwanie nawet dla profesjonalnych firm, zajmujących się rekonstrukcją starych maskotek.

Po długich poszukiwaniach w internecie, w końcu udało się odnaleźć oryginalny wzór niedźwiadka, którego następnie mężczyzna starannie odtworzył. Kiedy narzeczona zorientowała się, co znajduje się w kartonie z prezentem... z resztą, zobaczcie sami!
Czytaj dalej...

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці