Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

вівторок, 7 січня 2014 р.

Wspierajmy Asię Bibi skazaną na śmierć za wiarę
Czy wiedzą Państwo, kim jest Asia Bibi? Została skazana na śmierć za wiarę w Jezusa Chrystusa. Na wyrok oczekuje w pakistańskim więzieniu. W czasie Świąt Bożego Narodzenia, które również spędzała w więzieniu, z dala od męża i pięciorga dzieci, napisała list do Papieża Franciszka.
Asia Bibi powinna wiedzieć, że modlimy się z Nią i za Nią. Prosimy Państwa o podpisanie się pod krótkim listem ze słowami wsparcia i zapewnieniem o modlitwie. W lutym br. Asia Bibi otrzyma te wiadomości z naszymi nazwiskami osobiście w więzieniu.
Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie. Każdego roku ze względu na wiarę zabijanych jest 100 tysięcy Chrześcijan, 150 milionów jest aresztowanych…
Choć Asia Bibi jest niewinna i wszyscy, którzy obiektywnie zapoznali się z jej sprawą, potwierdzają jej niewinność, spędziła już w więzieniu prawie 1700 dni. 11 listopada 2010 r. została skazana na śmierć przez powieszenie za "bluźnierstwo" przeciw Mahometowi. Została uwięziona na podstawie oskarżenia sąsiadki, żony miejscowego imama. Dwóch pakistańskich polityków, którzy zabiegali o uwolnienie A. Bibi, przypłaciło to życiem: gubernator prowincji Pendżab Salman Taseer oraz minister ds. mniejszości Shahbaz Bhatt. (Por. "Asia Bibi napisała list do Ojca Świętego”, Ekai.pl)
Gdyby – w ramach "zadośćuczynienia” – zdecydowała się przejść na islam, co sugerowali jej mieszkańcy wioski, ta sprawa miałaby dużo łagodniejszy przebieg. Ona jednak odmówiła. W uwłaczających ludzkiej godności warunkach Asia Bibi do dzisiaj czeka na wykonanie wyroku śmierci przez powieszenie. (Źr.: "Uratować Asię Bibi”, Gosc.pl)
W liście do Papieża Franciszka Asia Bibi pisze:
"Do Jego Świątobliwości, Papieża Franciszka:
Przez Imię Pana Naszego Wszechmocnego i Pełnego Chwały, ja, Asia Bibi, chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność Bogu i Tobie, Ojcze Święty. Mam nadzieję, że każdy Chrześcijanin miał możliwość świętować ostatnie Boże Narodzenie z radością. Jak wielu innych więźniów, ja również świętowałam Narodzenie Pana w więzieniu w Multanie, w Pakistanie.
Jestem ogromnie wdzięczna całemu Kościołowi za modlitwę za mnie i za walkę o moje uwolnienie. Nie wiem, jak długo to wytrzymam. Żyję jedynie dzięki mocy waszych modlitw. Spotkałam wiele osób, która wypowiadały się w mojej sprawie i walczyły dla mnie. Niestety, te działania do tej pory nie rozwiązały problemu. W tym momencie chcę się zawierzyć miłosierdziu Boga, Który może wszystko. Tylko On może mnie uwolnić.
Proszę, aby Ojciec Święty przyjął moje najlepsze życzenia noworoczne. Wiem, że Ojciec Święty modli się za mnie z całego serca. I to daje mi ufność, że pewnego dnia moje uwolnienie będzie możliwe. Z pewnością, że Ojciec Święty pamięta o mnie w swoich modlitwach, pozdrawiam serdecznie.
Asia Bibi, Twoja córka w wierze”
Módlmy się za Asię Bibi i przekażmy jej zapewnienie o modlitwie i wsparciu.
Aby podpisać wiadomość, trzeba kliknąć na: http://www.citizengo.org/pl/2289-asia-bibi-skazana-na-smierc-okazmy-wsparcie.
Magdalena Korzekwa
Polish Campaigns Manager z Zespołem CitizenGO
-----
CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, dla których ważna jest ochrona życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: laurentius333@gmail.com.
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link. Jeśli chcesz zmienić Twoje dane, kliknij link.
Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail, lecz użyć formularza: http://www.citizengo.org/pl/contacto.


Droga Asiu Bibi,
Dziękuję Ci za okazanie Twojej wielkiej wiary. Jestem z Tobą i wspieram Cię moją modlitwą.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці