Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

Свята ЛуціяСвята Лукія (Луція, Лючія) Сіракузська — католицька та православна свята, мучениця. Вона була страчена, ймовірно, за часів переслідування Діоклетіана 303 р. Точні відомості про її життя і смерть відсутні. Згідно з легендарним Житіем V–VI ст вона походила з благородної сім'ї, що жила в Сиракузах (Сіцілія).
Згідно з видінням св. Агати, вона дала обітницю вічного дівування. Тому її жених ніби то звинуватив її в приналежності до Християнства і після різних катувань вона була мечем обезголовлена. Історичне існування святої підтверджено виявленням катакомби Луції з її склепом. Над її могилою ще у візантійські часи спорудили восьмикутну церкву (восьмерик) і велику базилику.
Зображалася з шиєю, пронизаною мечем, два ока несучи на блюді (що пов'язане з її ім'ям — «промениста»). Тримаючи масляну лампу в руках. У казані над вогнем. З пальмовою гілкою.
Заступниця селян, сліпих дівчат, склярів, кучерів, швачок, нотаріусів, шкільних сторожів, шорників, кравців, писарів, швейцарів, ткачів, тих, що каються.

У Кракові в Польщі неоподалік Санктуарію Божого Милосердя в монастирі наших Сестер Любові проживає Сестра Лючія Пісцітеллі


яку ми також нині сердечно вітаємо з імеиниами - днем ангела і огортаємо її нашою палкою молитвою. А через неї передаємо вітання для С. Рози Кокульо і для С. Юстини Солтис.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці