Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

середа, 25 грудня 2013 р.

Папа Франциск: Дозвольте серцю зігрітися ніжністю Бога«Дорогі брати і сестри, у Римі та всьому світі, доброго дня і з Різдвом Христовим», – звернувся до вірних Папа Франциск у різдвяному привітанні та апостольському благословенні «Urbi et Orbi».
Саме у Різдво ми маємо славити Бога, бо Він добрий і милосердний, – наголосив Папа. Понтифік побажав усім «розпізнати правдиве обличчя Бога, Отця, який дав нам Ісуса, відчути, що Бог близько, любити Його». Святіший Отець додав, що кожен може воздати хвалу Богу своїм життям, любов’ю до Нього та до ближніх.

Urbi et Orbi

Дитятко Ісус принесло мир на землю. Подумаймо про цю Дитину миру, – закликав Папа.
«Істинний мир – це не рівновага між ворожими силами, це не фасад, за яким відбуваються розбіжності. Мир – це обов’язок на всі дні, це дар Божий», – сказав Папа Франциск.
Святіший Отець закликав подумати про всі дітей, зранених через війни, про всіх людей похилого віку, про жінок, які зазнали насилля. «Війни зламали і зранили так багато життів», – сказав Святіший Отець. Він закликав молитися за вирішення конфлікту у Сирії, за мир у Центральноафриканській Республіці, за Південний Судан, Нігерію, Ірак та Святу Землю. «Не припиняймо молитви до Господа, – закликав Папа. – Ми бачили, якою потужною є молитва.»

Urbi et Orbi

Також Папа молився про захист тих, кого переслідують, за біженців з Конго і Сомалі, за мігрантів, які перебувають у пошуках кращого життя, щоб ніколи не повторилося таких трагедій як у Лампедузі. «О, Дитятко з Віфлієму, торкнися сердець тих, хто причетний до торгівлі людьми, щоб вони усвідомили свій злочин проти людяності. Зверни свій погляд на численних дітей, яких було викрадено, вбито, поранено. Господи Неба і Землі, подивися на нашу планету, де часто панує жадібність. Допоможи і захисти тих, які стали жертвами стихійних лих, особливо філіппінців, які постраждали від тайфуну», – казав Папа.
«У цьому світі нині народився Спаситель, яким є Христос Господь. Дозвольмо нашому серцю зігрітися ніжністю Бога. Не біймося цього. Ми цього потребуємо. Дозвольмо, щоб Бог нас потішив Своєю ласкою, тому що Він величний у своїй любові. Божі ласки дають мир і силу. Ми потребуємо цієї ласки. Бог – є мир. Просимо Його допомагати нам будувати мир кожен день. У нашому житті, наших сім’ях, наших містах, у всьому світі. Нехай Божа доброта нас перемінить», – сказав Папа Франциск у різдвяному привітанні та апостольському благословенні «Місту і Світу».

Urbi et Orbi
Це було перше Різдво Папи Франциска. Перед уділенням урочистого апостольське благословення Святіший Отець побажав усім гарного Різдва італійською мовою.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці