Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

субота, 7 грудня 2013 р.

Przeciwko gender

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w całej Polsce: 8 grudnia, a szczególnie o 12.00 w Godzinie Łaski dla świata, prośmy o ochronę dla Polski przed oddziaływaniem ideologii gender oraz przebudzenie i nawrócenie narodu. Może być to modlitwa różańcowa z rozważaniem tajemnicy Zwiastowania.
DLACZEGO?
Program gender wprowadzany jest w Polsce lokalnie i w ramach poszczególnych instytucji. Pod hasłem równości prowadzi do seksualizacji i deprawacji dzieci oraz mocnego uderzenia w wiarę chrześcijańską. Niszczy to nie tylko czystość, ale i głęboko pojętą tożsamość kobiety i mężczyzny.
Ojciec Święty Franciszek jeszcze jako prymas Argentyny ostrzegał, żeby nie być naiwnym, żeby zdawać sobie sprawę, że gender oraz homoideologia są dziełami Szatana. Przyszłego papieża spotkał za to atak mediów i polityków. On jednak tylko potwierdził te słowa i pokazał, jak bardzo sam Bóg chce, aby przeciwstawiać się tej złowrogiej ideologii. (z art. ks. dr hab. Dariusza Oko).
Oprócz petycji i gromadzenia się rodziców jest potrzeba jedności w modlitwie wszystkich wspólnot i wiernych.
Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. (Mt 18,19)
Możemy tylko spokojnie obserwować gender, ale nikt nie wie ile ofiar zbierze…

dr E. Michael Jones wystąpi w pięciu miastach Polski z cyklem wykładów „Seks jako narzędzie kontroli politycznej”:
10 grudnia, godz. 19.00 Warszawa, Sala kurialna przy Katedrze Warszawsko-Praskiej, ul. Floriańska 3,
11 grudnia, godz. 18.00 Wrocław, Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego. Pl. Katedralny 1
12 grudnia, godz. 19.00, Poznań, Muzeum archidiecezjalne. Ul. Jana Lubrańskiego 1
13 grudnia, godz. 18.30, Toruń, Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Ul. Gagarina 37 Wydział Teologiczny – specjalny temat: Stan wojenny. Czy zagraża nam nowy totalitaryzm
14 grudnia, godz. 11.00 Kraków, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, Sala Fontany, I piętro, wystąpi dr Eugene Michael Jones oraz prof. Ryszard Legutko.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці