Парафія Пресвятої Діви Маріі Неустанної Допомоги, Бровари

Парафия Божьей Матери Ченстоховской. Мариуполь.

понеділок, 28 жовтня 2013 р.

Spotkanie modlitewne w intencji pokoju

Noc modlitwy w intencji pokoju - Jasna Góra 
Odpowiedź na wezwanie Gospy i papieża Franciszka do modlitwy o pokój
Program spotkania będzie miał charakter wieczornego nabożeństwa medziugorskiego z adoracją Najświętszego Sakramentu, rozważaniami różańcowymi, aktem zawierzenia Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała z błogosławieństwem oraz konferencjami don Pietro Zorzy i innymi.
29/30 października 2013 r. Jasna Góra. Rozpoczęcie - Apelem o godz. 21. 00. Zakończenie - Godzinkami o godz. 4.00.
Organizatorzy: Czciciele Królowej Pokoju i duszpasterstwo elektroniczne „Dobre Słowa". Więcej informacji: 515175005. Zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby związane z Medziugorjem.
Kolejne spotkanie odbędzie się 30 października 2013 r., godz. 17.00 – Parafia Matki Bożej Wniebowziętej, Jarosławice 17, 26-625 Wolanów, tel. 696 606 913 - ks. Antoni Koza

Ks. Pietro Zorza (czyt: dzorca) jest włoskim kapłanem – misjonarzem bardzo blisko związanym z Medziugorjem, gdzie po raz pierwszy przybył w 1986 roku. Od tego czasu żywo interesuje się tym, co dzieje się w tym uświęconym miejscu, rozpowszechniając orędzia Matki Bożej widząc w nich kontynuację objawień Maryi w Fatimie i Lourdes. Przez kilkanaście lat pracował jako misjonarz wśród Włochów w Szkocji i tam właśnie po raz pierwszy usłyszał o objawieniach w Medziugorju. Jest zaprzyjaźniony z wszystkimi widzącymi oraz z ojcami franciszkanami i dzięki temu zna wiele nie publikowanych nigdzie indziej faktów z pierwszych dni objawień, które są zamieszczone w jego dokumentalnej książce pt.: „Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”. Książkę tę (przetłumaczoną na język polski) można będzie nabyć podczas wizyty Księdza lub zamówić u Wydawcy.
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie - dziękuje w każdym orędziu Gospa.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці

Парафія Матері Божої з Люрд в с. Зарудинці